ECM DMS ELO

Zarządzanie dokumentami, Archiwizowanie, Obiegi dokumentów
ELO Digital Office GmbH tworzy wiodące rozwiązania o dużej innowacyjności technologicznej dla sektora Enterprise-Content-Management. Celem jest oferowanie rozwiązania do optymalizacji procesów biznesowych obejmującej kompletne spektrum: od wprowadzenia informacji, klasyfikacji, automatycznie sterowanych obiegów i wieloletniego przechowywania dokumentów poprzez rozwiązania mobilne aż do mechanizmów współpracy oraz zarządzania wiedzą, jak również budowę rozwiązań portalowych.

ELOoffice - Oprogramowanie do zarządzania i archiwizowania dokumentów

elo-office3ELOoffice jest znakomitym produktem umożliwiającym szybką i prostą realizację codziennych zadań. Znikają góry papierów, a potrzebne informacje można znaleźć w mgnieniu oka. Ze względu na zakres swoich funkcji i niewysoką cenę wyjściową ELOoffice znakomicie nadaje się dla małych przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych.

Jeśli chcieliby Państwo...

 • szybko znaleść odpowiednie dokumenty?
 • zachować orientację w rosnącej z dnia na dzień liczbie dokumentów?
 • uwolnić biurko od uciążliwych stert papieru?
 • szybko zrozumieć procesy w firmie?
 • w prosty i przejrzysty sposób archiwizować swoje e-maile i zarządzać nimi?
 • pracować produktywnie w zespole?
 • w bezpieczny sposób elektronicznie przechowywać dokumenty?

... ELO to właściwy wybór.

Po prostu lepiej zorganizowane

Struktura programu ELOoffice opiera się na znanych zasadach organizacyjnych: archiwum, szafa, segregator i rejestr. W ten sposób praca z programem jest możliwa niemal od razu. Użytkownik jednym kliknięciem myszy przenosi się w ramach struktury akt, otwiera segregatory i kartkuje dokumenty. Bardzo wydajna wyszukiwarka gwarantuje, że nawet przy wielkiej liczbie dokumentów potrzebne informacje można znaleźć w mgnieniu oka. Daje to oszczędność czasu, miejsca w biurze i obniża koszty.

elo-office2

Pewna przyszłość i ochrona inwestycji

Funkcje importu i eksportu dają możliwość wymiany dokumentów, ale także całych segregatorów czy szaf pomiędzy laptopami czy też z bardziej rozbudowanymi wersjami programu, ELOprofessional i ELOenterprise. Owa zgodność pomiędzy poszczególnymi produktami tej samej rodziny oznacza, że przy dużym rozwoju firmy inwestycja w ELO jest bezpieczna. Ponadto ELOoffice przy pomocy odpowiednich interfejsów, może zostać zastosowane także w innych dziedzinach działalności.

ELOprofessional - Sprawna optymalizacja procesów

elo-pro3System zarządzania dokumentmi (ang. Document Management System) służy do przetwarzania wszelkich form dokumentów w przedsiębiorstwie, a także ich elektronicznego archiwizowania. ELO posiada wszystkie funkcje do efektywnego zarządzania danymi, szybkiej i bezpiecznej kontroli informacji przez cały ich cykl życia.

Pracują Państwo SZYBCIEJ, EFEKTYWNIEJ, TANIEJ i PEWNIEJ.

DMS to centralna platforma informacyjna, w której zbiegają się wszelkiego rodzaju pliki cyfrowe oraz dokumenty papierowe (przez dygitalizację), które w razie potrzeby są szybko dostępne dla uprawnionych pracowników firmy.

Zalety systemu do Zarządzania Dokumentami ELO

 • Możliwość zbudowania spójnego archiwum i szybki dostęp do określonych informacji.
 • Branże o różnej specyfice mogą łączyć w ELO wszystkie rodzaje dokumentów (umowy, e-maile, zamówienia, faktury, projekty CAD) w jedną 'elektroniczną teczkę'. Transakcje biznesowe są szybkie i łatwe do zrozumienia.
 • Kompleksowe zarządzanie e-mailami, przetwarzanie ich i przechowywanie zgodnie z przepisami ustawowymi. Oznacza to zmniejszenie kosztów firmy i oszczędność zasobów.
 • Workflow zarządza procesami biznesowymi w firmie, zapewniając ich szybkie i bezpieczne przetwarzanie.
 • Automatyczne zarządzanie historią wersji dokumentu - udokumentowanie każdej zmiany. Głównym atutem ELO jest bezpieczeństwo i przejrzystość, zwłaszcza w pracy zespołowej.
 • ELO można zintegrować z wieloma systemami zewnętrznymi, takimi jak ERP, CRM, CAD, poczta elektroniczna.

elo-pro2

Które rozwiązanie DMS jest dla Państwa firmy najlepsze?

ELO DMS umożliwia różne konfiguracje, aby usprawnić działania w przedsiębiorstwie. Firma ELO oferuje Państwu inteligentne moduły i interfejsy do rozszerzenia rozwiązania.

ELOenterpise – Architektura, która daje efekty

elo-ent3Enterprise Content Management (ECM) zawiera wszystkie funkcje potrzebne do sprawnego zarządzania i kontroli nad całą wiedzą firmy. Wiedzę tą posiadają zarówno pracownicy, jak i najróżniejsze bazy danych, czy też dokumenty w różnych formatach. Ilość funkcji oraz szerokie spektrum możliwości konfiguracyjnych ELOenterprise daje możliwość zarządzania wielkimi bazami danych przez wielu użytkowników.

Minimalizacja ryzyka i zwiększenie konkurencyjności

Zorientowana na usługi architektura (SOA) ELOenterprise umożliwia optymalną integrację ELO ECM do procedur stosowanych w danym przedsiębiorstwie. ELO funkcjonuje jako samodzielna usługa i wykorzystuje protokoły standardowe, dzięki czemu można go bez żadnych problemów wykorzystywać w połączeniu z innymi aplikacjami biznesowymi obecnymi na rynku.

elo-ent2

Zalety ELOenterprise

 • Wysoka skalowalność, nadzwyczajna wydajność i duża przepustowość - efektywne zarządzanie dużymi ilościami danych i liczbami użytkowników.
 • Mandatywność – pozwala na obsługę kliku podmiotów gospodarczych w ramach jednej instancji serwera ELO. W takiej konfiguracji każdy z podmiotów posiada odrębnie zarządzane archiwum (archiwa).
 • Możliwość instalacji w klastrze. Tego typu instalacja pozwala uzyskać wysoką dostępność i zwiększyć skalowalność systemu.
 • Otwarta i niezależna od platformy architektura systemowa.
 • Sygnatura dokumentów i tworzenie certyfikatów dla zachowania nienaruszalności danych i ochrony przed niepowołanym do nich dostępem.
 • Web Content Managament w standardzie. Komfortowe rozwiązanie WCM do tworzenia i zarządzania stron internetowych.
 • Szybka, płynna i efektywna integracja z istniejącymi w IT aplikacjami, takimi jak ELO Business-Logic-Provider.