Serwery komunikacyjne

Panasonic już od ponad 25 lat cieszy się pozycją lidera rynku w branży systemów telefonii dla firm. Najnowsza linia produktów obejmuje wysokiej jakości, elastyczne rozwiązania biurowe do komunikacji, wśród których znaleźć można zarówno proste systemy analogowe, jak i zaawansowane sieciowe rozwiązania komunikacyjne oparte na protokole IP. Nasza firma posiada niezbędne kwalifikacje do instalacji i zarządzania sieciowymi systemami telekomunikacyjnymi z serii KX-NS.

Zapisz do newslettera

Panasonic KX-NSX2000

Nowy, skalowalny Pure IP-PBX z nowym elastycznym systemem licencji!

kx-nsx2000

Światowa premiera Panasonic KX-NSX2000 zaplanowana jest na 2016 rok.
Jak tylko pojawi się więcej informacji o KX-NSX2000, umieścimy je w tym miejscu naszego serwisu.

Zapisz do newslettera

Panasonic KX-NSX6000

Nowy, skalowalny Pure IP-PBX z nowym elastycznym systemem licencji!

kx-nsx2000

Firma Panasonic planuje także wprowadzenie do sprzedaży w najbliższych miesiącach jeszcze bardziej niż KX-NSX2000
rozbudowane i skalowalne rozwiązanie - serwer komunikacyjny Panasonic KX-NSX6000.
Będziemy Państwa informować na bieżąco o tym produkcie.

Zapisz do newslettera

KX-NS1000 Biznesowy serwer komunikacyjny IP

NS1000-r2
Oparty na protokołach SIP i IP serwer KX-NS1000 zapewnia wysoką elastyczność i umożliwia integrację z istniejącą infrastrukturą. Dzięki architekturze modułowej system można dostosować do określonych wymagań niezależnie od tego, czy ma być używany w małym biurze przeznaczonym dla dwóch osób, czy w dużej firmie mającej kilka siedzib.

Szeroki zakres korzyści:

 • Sieciowy serwer komunikacyjny SIP i IP
 • Zintegrowana obsługa zunifikowanych wiadomości — do 24 portów na urządzenie
 • Obsługa do 8000 użytkowników
 • Niezawodny system kopii zapasowych chroniący przed skutkami awarii
 • Możliwość zastosowania w telecentrach z instrukcjami głosowymi dla klientów
 • Nadaje się nawet do wymagających zastosowań

Połączenie z serwerem KX-NS1000 umożliwia użytkownikom starszych systemów PBX firmy Panasonic łatwą migrację do systemu IP. W przypadku ograniczonego budżetu możliwa jest również migracja częściowa. Istniejący system można w prosty sposób zintegrować z serwerem KX-NS1000 w zależności od potrzeb oraz dostępnych środków. Serwer KX-NS1000 sprawdzi się w każdej firmie i branży: w sprzedaży, obsłudze klienta, hotelarstwie, służbie zdrowia oraz w firmach zatrudniających pracowników zdalnych.

Więcej o Panasonic KX-NS1000...

Zapisz do newslettera

KX-NS700 Rozwiązanie do komunikacji biznesowej

ns700-2
Rozwiązanie ujednoliconej komunikacji KX-NS700 to idealny produkt dla każdej małej i średniej firmy chcącej korzystać z doskonałej technologii firmy Panasonic bez olbrzymich nakładów finansowych. To mały system, który w przyszłości można rozbudować zgodnie z rosnącymi potrzebami.

Ten niedrogi oraz łatwy do zainstalowania i konserwacji system, który umożliwia komunikację IP i przy użyciu starszych rozwiązań, jest przeznaczony do obsługi do 250 użytkowników w jednej lokalizacji. A ze względu na elastyczność i możliwość rozbudowy stanowi doskonałą alternatywę rozwiązań w chmurze.

Mniejsze koszty. Większa satysfakcja. Lepsza wydajność.

 • System inteligentnej hybrydowej centrali PBX dla małych i średnich firm
 • Rozbudowa konfiguracji początkowej od 6 do 288 numerów wewnętrznych dzięki urządzeniom rozszerzającym
 • Ekonomiczna instalacja i obsługa
 • Aplikacje wbudowane, w tym rozwiązanie dla telecentrum, rozwiązanie dla telefonów przenośnych i poczta głosowa

Więcej o Panasonic KX-NS700...

Zapisz do newslettera

KX-NS500 Rozwiązanie do komunikacji biznesowej

ns500Nowe rozwiązanie do zintegrowanej komunikacji KX-NS500 to idealny produkt dla każdej małej i średniej firmy chcącej korzystać z doskonałej technologii firmy Panasonic bez olbrzymich nakładów finansowych. Ta inteligentna hybrydowa centrala PBX to ekonomiczny system komunikacji IP i łączności starszego typu dla firm obsługujących do 250 pracowników, który można elastycznie konfigurować i rozszerzać stosownie do konkretnych wymagań firmy.

Lepsze funkcje dostępu. Lepsza jakość komunikacji.

 • System inteligentnej hybrydowej centrali PBX dla małych i średnich firm
 • Urządzenia rozszerzające pozwalają rozbudować konfigurację początkową z sześciu analogowych zbiorczych linii komunikacyjnych (magistral) i 18 numerów wewnętrznych do 190 kanałów i 288 numerów wewnętrznych
 • Ekonomiczna instalacja i obsługa
 • Aplikacje wbudowane, w tym rozwiązanie dla telecentrum, rozwiązanie dla telefonów przenośnych i poczta głosowa
 • Łatwa stopniowa migracja z łączności analogowej do komunikacji IP

Urządzenie KX-NS500 wyposażono w zaawansowane funkcje. Konfiguracja początkowa obejmuje sześć analogowych zbiorczych linii komunikacyjnych (magistral) i 18 numerów wewnętrznych. Urządzenia rozszerzające pozwalają zwiększyć liczbę kanałów do 190 i liczbę numerów wewnętrznych do 288. KX-NS500 to także system zintegrowanej komunikacji z rozbudowanymi funkcjami IP, takimi jak łączenie telefonów przenośnych, zintegrowana poczta głosowa i poczta e-mail, wiadomości błyskawiczne (czat) oraz informacje o obecności.

Umożliwia też podniesienie wydajności pracy i zwiększenie zadowolenia klientów dzięki obsłudze aplikacji wbudowanych, takich jak rozwiązanie dla telecentrum, rozwiązanie dla telefonów przenośnych i system poczty głosowej.

Więcej o Panasonic KX-NS500...

Zapisz do newslettera

UC Pro to nowa aplikacja Client/Server od firmy Panasonic oferująca wiele usług, audio/video, tekst chat, statusy, integracja baz danych itp. UC Pro pozwala integrować różnorodne środowiska.

UC Pro to rozwiązanie idealne dla każdego biznesu. Jest skalowalne - dla małych, średnich i dużych firm. Prosta, intuicyjna konfiguracja i obsługa. Dostęp z PC, smartfona, czy tableta. Masz kontakt z kimkolwiek i kiedykolwiek chcesz. Integracja z kalendarzem ( Outlook, Lotus ), historia połączeń, statusy, elementy pracy grupowej i wiele innych ... w nowoczesnej, wygodnej, jednej aplikacji.

Więcej o Panasonic UC Pro...