Konferencje i seminaria

PC Soft Komputery Telekomunikacja oraz ELO Digital Office PL wraz z firmą Microsoft zorganizowały bezpłatną konferencję nt. Systemu DMS Elektronicznego zarządzania dokumentami, Archiwizowania i Obiegu dokumentów. Zaproszenia skierowane były do wyższej i średniej kadry zarządzającej przedsiębiorstw, instytucji, administracji państwowej i samorządowej oraz kierowników działów IT. Konferencja odbyła się 1 października 2008 roku w Gorzowie Wielkopolskim w Hotelu QUBUS. W czasie konferencji zaprezentowano Document Management System ELO Professional firmy ELO Digital Office PL, bazujący na technologiach serwerowych Microsoft - MS Windows Server 2008™ oraz MS SQL Server 2005™.

qubusDziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konferencji.

PC Soft Komputery Telekomunikacja - Autoryzowany Partner SAGE wraz firmami SAGE Sp. z o.o., Microsoft i Optimus zorganizował cykl bezpłatnych seminariów pod hasłem: "Przekonaj się, dlaczego Systemom SYMFONIA® przyznano Złoty Laur Klienta".

20061114

Terminy i miejsca spotkań:

  • 14.11.2006, Hotel SEN, ul. Gen. Świerczewskiego 1, 66-200 Świebodzin
  • 15.11.2006, Hotel DUET, ul. Os. Kasztelańskie 8a, 66-300 Międzyrzecz
  • 16.11.2006, Hotel BARANOWSKI, ul. Transportowa 4c, 69-100 Słubice
  • 17.11.2006, Hotel QUBUS, ul. Orląt Lwowskich 3, 66-400 Gorzów Wlkp

4 sierpnia 2005 roku odbyła się konferencja zorganizowana przez naszą firmę oraz ELO Digital Office PL Sp. z o.o.

Poświęcona była zagadnieniom:

  • zarządzania dokumentami (DMS)
  • archiwizowania dokumentów (zgodnej z RWA)
  • obiegu dokumentów (WORKFLOW)
  • podpisu elektronicznego

Firma Digital Office PL Sp. z o.o. zaprezentowała system ELO Professional,
który swoją funkcjonalnością obejmuje w całości tematykę konferencji. Obecni byli
także producenci sprzętu komputerowego (serwery, skanery, urządzenia wielofunkcyjne)
potrzebnego do przetwarzania oraz archiwizowania dokumentów. Swoją ofertę zaprezentowali
przedstawiciele firm OPTIMUS SA, KYOCERA, SYSCAN, HEADWAY TECHNOLOGY. Partnerem konferencji był też
MICROSOFT - producent m.in. najnowocześniejszych serwerowych systemów operacyjnych.

Konferencja odbyła się w Pałacu w Mierzęcinie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału i zapraszamy na następne spotkania.

20 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się bezpłatne seminarium organizowane przez naszą firmę oraz współpracujących partnerów: MATRIX.PL S.A., Microsoft Sp. z o.o., OPTIMUS S.A., NetTax Sp. z o.o.

Temat spotkania:

Jak zbudować bezpieczny system informatyczny Twojej firmy? Systemy SYMFONIA® - tu wszystko gra.

W trakcie seminarium zaprezentowane zostało nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie firmą Systemy SYMFONIA - zgodne z polskim prawodawstwem, konsultowane z Ministerstwem Finansów i Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce.
21
Firma Microsoft przedstawiła najnowsze wersje sieciowego systemu operacyjnego MS Windows Server 2003, OPTIMUS zaprezentował markowe stacje robocze i serwery. Gościem seminarium była firma NetTax - profesjonalny serwis prawny. Powiedzieliśmy także jak ubiegać się o dotacje na informatyzację firmy - możliwości dofinansowania inwestycji oraz usług doradczych w zakresie wykorzystania informatyki (zakup komputerów i oprogramowania, instalacja i wdrożenie).

3

Seminarium odbyło się w sali konferencyjnej hotelu GRACJA w Gorzowie Wlkp. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłości na kolejne spotkania.