Internet

Oferujemy usługi szybkiego, stałego i nielimitowanego dostępu do Internetu w oparciu o najnowsze technologie sieci bezprzewodowych.

Zastosowanie profesjonalnych urządzeń dostępowych oraz stabilne podłączenie do sieci szkieletowej gwarantują wysoką jakość dostarczanych usług. Nasza oferta zawiera wszystko, co jest potrzebne by swobodnie, przez 24 godziny na dobę, korzystać z zasobów światowego Internetu. Zasięg naszej sieci obejmuje następujące lokalizacje: Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski, Piła, Stargard Szczeciński

PC Soft WebAccess

Usługa PC Soft WebAccess charakteryzuje się jednakową prędkością przesyłanych danych zarówno do jak i z Internetu. Z tego względu przeznaczona jest głównie dla przedsiębiorstw oraz innych operatorów telekomunikacyjnych.

Cechy usługi:

  • symetryczne łącze – wysyłanie i pobieranie danych odbywa się z tą samą prędkością
  • publiczny adres IP – do każdej usługi oferujemy bezpłatnie publiczny adres IP
  • Internet nielimitowany – nie stosujemy żadnych ograniczeń w ilości wysyłanych/odbieranych danych
  • stała opłata abonamentowa – wysokość Twoich rachunków nie zależy od ilości wysłanych/podbranych danych
  • niezawodność – kontakt ze światem przez łącze GTS Energis, jednego z największych w Polsce operatorów telekomunikacyjnych
  • wysokie prędkości – jesteśmy w stanie dostarczyć usługę o dowolnej szybkości transmisji (ograniczoną jedynie możliwościami sprzętowymi)

Cennik usług internetowych (PDF, 151kB)

Regulamin świadczenia usług internetowych (PDF, 218kB)